Naujiena

Dėl išaugusių peršalimo ligų ir COVID-19 sergamumo ir nedarbingumo pažymėjimų išdavimo, sulaukiame itin didelių skambučių srautų į Poliklinikos registratūrą, todėl primename
22 vasario 2022
Dėl išaugusių peršalimo ligų ir COVID-19 sergamumo ir nedarbingumo pažymėjimų išdavimo, sulaukiame itin didelių skambučių srautų į Poliklinikos registratūrą, todėl primename

Gerbiami pacientai, norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad dėl išaugusių peršalimo ligų ir COVID-19 sergamumo ir nedarbingumo pažymėjimų išdavimo, sulaukiame itin didelių skambučių srautų į Poliklinikos registratūrą, todėl primename:

• nedarbingumo pažymėjimą, esant izoliacijos būtinybei, skiria Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (toliau – NVSC), o ne šeimos gydytojas.

• laukiant testo dėl COVID-19 ligos rezultato, ar patvirtinus COVID-19 bei kitais atvejais – peršalus, susirgus gripu ir t.t. nedarbingumo pažymėjimus išduos Jus gydantis gydytojas.

Jei dėl ūmaus susirgimo Jums nepavyko iš karto prisiskambinti į polikliniką, primename – nedarbingumo pažymėjimas ar elektroniniai nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimai gali būti išduoti atgaline data, ne daugiau kaip už 5 darbo dienas, skaičiuojant atgaline data nuo asmens kreipimosi į Polikliniką dienos.

Todėl jei Jūs ūmiai nesergate ir Jums nereikalingas nedarbingumo pažymėjimas, rekomenduojame į Poliklinikos Registratūrą skambinti antradienį – penktadienį po pietų nuo 14:00 val., taip išvengsime itin didelio telefonijos sistemos apkrovimo ir techninių nesklandumų.

Taip pat, prašome Jūsų palaukti kol atsilieps registratorius. Jeigu padėsite ragelį ir vėl skambinsite – sistema automatiniu būdu nukreips skambutį į eilės galą.

Dėkojame Jums už Jūsų supratingumą ir kantrybę. Mes dedame visas pastangas, kad registracijos pas gydytoją telefonu vyktų sklandžiai.