Naujiena

Kineziterapijos paslauga VšĮ Varėnos PSPC Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje
19 spalio 2021
Kineziterapijos paslauga VšĮ Varėnos PSPC Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje

Nuo 2020 m. kovo mėnesio VšĮ Varėnos PSPC Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje pradėta teikti aktyvios kineziterapijos paslauga pacientams. Įstaigoje dirba Rokas Pačkauskas 27 metų gimęs, užaugęs ir dabar gyvenantis Merkinėje, 2016 m. baigęs Utenos kolegiją, įgijęs kineziterapijos specialybę.

Kineziterapija- tai gydymas judesiu. Kiekvienam pacientui parenkamos efektyvios priemonės ir metodikos/technikos, siekiant pagerinti judėjimo funkciją.

Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje gyventojų judėjimo gerinimo procedūros atliekamos kiekvieną dieną, jų metu naudojamos naujos priemonės: kamuoliai, masažo kamuoliukai, mankštos kilimėliai, pasipriešinimo gumos ir kita.

Kiekvieną rytą po pusryčių pradedama mankšta, daugiausiai palatose dėl pacientų sveikatos sutrikimų. Su stipresniais ir judresniais įstaigos gyventojais keliaujama į mankštos kabinetą, kuriame galime pajudėti aktyviau, išnaudoti visas turimas priemones judesiui, sveikatai atkurti. Po pietų, kada pacientai tampa vangesni atliekami masažai pagal gydytojų paskyrimus.

Visų šių užsiėmimų tikslas padėti pacientams išlikti judresniais, sveikesniais, laimingesniais. Kineziterapija naudinga asmens sveikatos gerinimui. Tai galime pamatyti iš pacientų emocijų, šypsenų, noro pasimatyti ir dirbti kiekvieną dieną.

Džiaugiamės galėdami padėti mūsų slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės pacientams gerinanti jų sveikatą ir savijautą.