Naujiena

Procedūrų kabinetų reorganizavimas
20 vasario 2023
Procedūrų kabinetų reorganizavimas

Nuo 2018 m. VšĮ Varėnos PSPC patalpose vyko daug pasikeitimų, vienas jų buvo procedūrų kabinetų reorganizavimas. Iš dviejų kabinetų, kurie buvo pirmame aukšte- kraujo paėmimas iš venos, kur kraujo procedūras atlikdavo tik rytais ir antrame aukšte, kur imdavo kraują tik iš piršto, buvo sujungti į vieną, atnaujintą kabinetą.

VšĮ Varėnos PSPC procedūrų kabinetas esantis I aukšte iš esmės atnaujintas ir patogus tiek pacientams, tiek darbuotojoms. Nauja įrangą: procedūrų kėdes, centrifuga, kompiuterinė įranga, kuri leidžia barkoduoti mėginius, taip išvengiant mėginių supainiojimo, gauti tyrimams elektroninius siuntimus ir atsakymus. Pacientai savo tyrimų atsakymus gali pamatyti prisijungę prie https://www.esveikata.lt/. Procedūrų kabinete atliekami ne tik kraujo tyrimai, bet ir leidžiami vaistai, statomos lašinės infuzijos.

Dėl nepatogaus darbo laiko ir senosios tvarkos žmonės prie procedūrų kabinetų būriuodavosi nuo ankstaus ryto, nors gydytojo konsultacijai paskirtas laikas būdavo po pietų, todėl prailginome darbo laiką, pacientams paslauga teikiama nuo 7:00 iki 17:00 val., kabinete slaugytojos dirba visą darbo dieną, paslauga teikiama be pietų pertraukos. Anksčiau pacientai skubėdavo kraują tyrimams atiduoti pirmoje dienos pusėje ar netgi anksti ryte, ne vienas stengdavosi nevalgyti, negerti. Visgi dėl kraujo paėmimo laiko nereikėtų jaudintis. Tik dėl 5-ių kraujo tyrimų žmogus turi atvykti tuščiu skrandžiu, o ar galima valgyti, ar ne, pacientą informuoja tyrimus paskyręs gydytojas. Vienu metu dirba trys slaugytojos, todėl nesusidaro eilės.

Per dieną procedūrų kabinete priimama nuo 120 iki 150 pacientų. Norime pasidžiaugti, kad su kiekvienais metais tyrimų skaičius vis auga.

Informuojame, kad dėl skubių tyrimų sudaryta sutartis su Varėnos ligonine ir esant poreikiui šis tyrimas atliekamas ligoninėje.

Primename, kad gyventojai užsiregistruoti VšĮ Varėnos PSPC gydytojų konsultacijoms gali elektroniniu būdu https://ipr.esveikata.lt/ , telefonu (8310)51608 arba gyvai registratūroje.