Naujiena

Vakcinacija įgauna pagreitį
07 balandžio 2021
Vakcinacija įgauna pagreitį

Informuojame, kad šią ir ateinančią savaitę mūsų rajoną pasieks didesnis vakcinų nuo COVID-19 ligos kiekis. Kolkas tai vienintelė priemonė, kuri apsaugo, užsikrėtus koronavirusu, nuo sunkios ligos formos, patekimo į ligoninę, mirties nuo COVID-19 ligos.

Prašome visų 65 metų ir vyresnių žmonių aktyviai registruotis skiepijimui. Registracija vykdoma telefonu 8 310 51608 darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. Paskambinus, darbuotojai suteiks jums visą informaciją apie turimas vakcinas ir pasiūlys patogų laiką.

Kreipiamės į visus rajono gyventojus: būkite pilietiški, paraginkite skiepytis savo senelius, tėvus, giminaičius, kaimynus, pažįstamus, jeigu jie to dar nepadarė. Paaukokite valandėlę savo laiko ir padėkite jiems užsiregistruoti, jeigu patiems dėl kokių nors priežasčių tai padaryti sunku.

Kreipiamės į seniūnijų ir socialinius darbuotojus- jūs geriausiai pažįstate ir dažniausiai susiduriate su seniūnijų gyventojais- paraginkite tuos, kuriems 65 metai ir vyresnius, nepakviestus, abejojusius ar dėl kitų priežasčių atidėjusius skiepijimą, registruotis, nes laiko dvejonėms nėra. Susirgimų skaičius auga, vėl pildosi ligoninės ir reanimacijos skyriai.

Būkite aktyvūs, pilietiški, sąmoningi ir atsakingi. Visų pastangomis galėsime įveikti šį nematomą priešą.

 

Registracija vakcinacijai darbo dienomis nuo 1000 iki 1600 val. telefonu (8 310) 51608

 

 

 

VšĮ Varėnos PSPS administracija