Naujiena

Varėnos PSPC slaugos paslaugas namuose teikiančiai komandai nupirko elektromobilį Dacia Spring
04 sausio 2023
Varėnos PSPC slaugos paslaugas namuose teikiančiai komandai nupirko elektromobilį Dacia Spring

Varėnos PSPC administracija siekdama pagerinti teikiamų paslaugų kokybę pacientams, mažinti išlaidas, vietoje seno automobilio VW Sharan  (2002 m.), nusidėvėjimo, reguliarių gedimų ir techninių reikalavimų neatitikimo, nupirko slaugos paslaugas namuose teikiančiai komandai skirtą Dacia Spring elektromobilį. Varėnos rajono viešųjų įstaigų tarpe tai pirmas elektromobilis.

 

Naujasis 100 % elektrinis DACIA SPRING ne tik atspindi naujausias tendencijas, bet ir traukia akį energingu miesto automobilio stiliumi. Dėl didesnės prošvaisos, padidinto kėbulo, išraiškingų ratų arkų ir apsauginių juostų durų apačioje šis elektromobilis atrodo kaip kompaktiškas miesto visureigis. Ir mobilios slaugos komandai leis patogiai ir nebrangiai pasiekti visus pacientus. Elektromobilyje DACIA SPRING įrengtas 33 kW (45 AG) variklio ir 26,8 kWh akumuliatoriaus komplektas – RENAULT grupės patirties elektrinės pavaros technologijų srityje rezultatas. Todėl šiandien DACIA naudotojams gali pasiūlyti elektromobilį, atitinkantį šio prekių ženklo filosofiją: universalų, patikimą ir kainuojantį mažiausiai iš visų. Elektromobiliai yra mažiau taršūs už vidaus degimo varikliais varomus automobilius, šio automobilio įveikiamas atstumas apie 300 km mieste ir ne mažiau kaip 230 km mišriu rėžimu. Kartu su šiuo automobiliu buvo įsigyta ir sumontuota elektromobilio įkrovimo stotelė, kuri darbuotojų patogumui įrengta prie PSPC po stogine. Elektromobilio pilną įkrovimą stotelė užtikrina per 4 - 5 valandas.

 

Tikimės, jog šis automobilis palengvins Varėnos PSPC darbuotojų darbą, sumažins išlaidas kurui, užtikrins mažesnę aplinkos taršą ir saugos gamtą.

 

Registruotis sveikatos priežiūros specialisto konsultacijai galima nuotoliniu būdu www.esveikata.lt ir Varėnos PSPC registratūroje tel. Nr. (8 310) 516 08.