Naujiena

Varėnos rajone slaugos paslaugų namuose pacientų poreikis auga
06 spalio 2022
Varėnos rajone slaugos paslaugų namuose pacientų poreikis auga

     Džiaugiamės, kad Varėnos rajone slaugos paslaugų namuose pacientų poreikis auga, per 3 paskutinius mėnesius buvo suteikta beveik 3000 paslaugų namuose, todėl nuo spalio 10 d. VšĮ Varėnos PSPC slaugos paslaugas namuose pradės teikti trečia komanda.

    Slaugos komandas sudaro bendrosios praktikos, psichikos sveikatos priežiūros slaugytojai, slaugytojų padėjėjai, kineziterapeutas ir esant poreikiui į komandą papildomai gali būti įtraukiami medicinos psichologas ar socialinis darbuotojas.

    Pacientai ar jų artimieji, pageidaujantys gauti slaugos paslaugas namuose turi kreiptis į šeimos gydytoją. Daugiau informacijos apie slaugos paslaugas namuose rasite čia https://ligoniukasa.lrv.lt/lt/naujienos/ambulatorines-slaugos-paslaugos-namuose-kam-jos-suteikiamos

     VšĮ Varėnos PSPC įsigijo trečiajai slaugos paslaugas į namus teikiančiai komandai skirtą Dacia Sandero automobilį, kuris yra aukštesnis, pritaikytas važinėti sunkiau pravažiuojamais keliais, apginkluotas ekologišku 1000 cm³ dydžio varikliu su gamykloje integruota LPG dujų įranga. Paskutinių važiavimų duomenimis automobilio kuro sąnaudos yra apie 7l(LPG)/100 km. Tikimės, jog šis automobilis palengvins Varėnos PSPC darbuotojų darbą, užtikrins net ir atokiausių rajono gyvenviečių pacientų paslaugų prieinamumą.

     Registruotis sveikatos priežiūros specialisto konsultacijai galima nuotoliniu būdu www.esveikata.lt ir Varėnos PSPC registratūroje tel. Nr. (8 310) 516 08.