Naujiena

VšĮ Varėnos PSPC Odontologijos skyriuje 317 kabinete, atnaujinta odontologinė kėdė ir įranga
24 rugpjūčio 2022
VšĮ Varėnos PSPC Odontologijos skyriuje 317 kabinete, atnaujinta odontologinė kėdė ir įranga

Siekiant gerinti dantų terapinį ir chirurginį gydymą, VšĮ Varėnos PSPC Odontologijos skyriuje 317 kabinete, atnaujinta odontologinė kėdė ir įranga, kuri atitinka naujausius diagnostikos ir gydymo standartus, leisianti specialistams ne tik pastebėti ir pagydyti net menkiausius dantų pakitimus, bet ir komfortiškai teikti paslaugas vaikams bei suaugusiems pacientams.

Gydytoja odontologė Ona Vorobejienė informavo, kad Varėnos PSPC odontologijos skyriuje pacientų netrūksta – vienas gydytojas odontologas per dieną priima apie 15, ar net 18 pacientų, tai suprantama, kad odontologinė įranga nusidėvi. Todėl seniausia skyriuje – įsigyta beveik prieš penkiolika metų odontologinė kėdė ir įranga 317 kabinete buvo atnaujinta.

Šiame kabinete konsultuos ir gydymo paslaugas teiks didelę patirtį turinti gydytoja odontologė Elena Siaurusevičienė ir naujausias odontologijos žinias į Varėnos PSPC atsinešusi gydytoja odontologė Greta Jablonskytė.

Kviečiame visus Varėnos rajono gyventojus registruotis pas gydytoją odontologą ne tik suskaudus dantims, bet ir dažniau apsilankyti profilaktiškai.

Registracija odontologo konsultacijai telefonu (8310)51608.