Naujiena

 VšĮ Varėnos PSPC pati didžiausia rajone akredituota įstaiga, teikianti šeimos medicinos, odontologijos, psichikos sveikatos priežiūros, slaugos ir palaikomojo gydymo, ambulatorines slaugos paslaugas namuose
14 rugsėjo 2022
VšĮ Varėnos PSPC pati didžiausia rajone akredituota įstaiga, teikianti šeimos medicinos, odontologijos, psichikos sveikatos priežiūros, slaugos ir palaikomojo gydymo, ambulatorines slaugos paslaugas namuose

     VšĮ Varėnos PSPC pati didžiausia rajone akredituota įstaiga, teikianti šeimos medicinos, odontologijos, psichikos sveikatos priežiūros, slaugos ir palaikomojo gydymo, ambulatorines slaugos paslaugas namuose. Įstaigoje šiuo metu dirba 15 šeimos gydytojų, po 2 vaikų ligų gydytojus, chirurgus ir gydytojus akušerius ginekologus, 5 odontologai, 2 burnos higienistės, 2 ambulatorinės slaugos paslaugos į namus komandos. Psichikos sveikatos centre paslaugas teikia 8 specialistų komanda: gydytojai psichiatrai, psichologai, socialinė darbuotoja, psichikos sveikatos slaugytojos. Šeimos gydytojų ir odontologų paslaugos teikiamos ne tik Varėnos mieste, bet Merkinės ir Valkininkų filialuose. Teikiame stacionarinės slaugos paslaugos Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje, kurioje galime slaugyti 40 ir daugiau pacientų.

     VšĮ Varėnos PSPC dirbantis personalas užtikrina kokybišką medicininę pagalbą, rūpinasi ligų profilaktika, daug dėmesio skiria abipusiam paciento ir mediko bendravimui.

      Džiaugiamės, kad nuo Rugsėjo 5 d. VšĮ Varėnos PSPC pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja iš Klaipėdos miesto atvykusi, 7 metų darbo patirtį turinti Ernesta Statkuvienė, kuri pirmenybę teikia tiesioginėms konsultacijoms ir negaili laiko pažinčiai su pacientu bei jo sveikatos istorija. Profesionali, konkreti, rūpestinga, šiuolaikiškas informacines technologijas įvaldžiusi jauna šeimos gydytoja nekantrauja susipažinti su Varėnos ir aplinkinių rajono žmonėmis, ir padėti jiems rūpintis jų sveikata.

      Kviečiame prisirašyti ne tik mūsų rajono gyventojus, kurie šiuo metu, dėl gydytojų trūkumo gydosi kitur, bet ir kaimynus iš Alytaus, Druskininkų, Šalčininkų savivaldybių, kurie papildytų naujai pradėjusios dirbti gydytojos apylinkę.

     Didžiausia dovana žmogui - sveikata, o geriausia, kai galime ją padovanoti. Naujai prie Varėnos PSPC prisirašiusiems pacientams sudarysime galimybę pasirinktinai, nemokamai gauti šias paslaugas:

  • Profesionali burnos higiena;
  • Relaksacijos procedūra;
  • Onkologinių kraujo tyrimų programa vyrams ir moterims.

     Varėnos PSPC komanda dirba tam, kad patenkinti pacientų lūkesčius, užtikrinti pacientams savalaikes ir kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas.

     Sveikatos priežiūros specialistai konsultuoja iš anksto registruotus pacientus. Registruotis sveikatos priežiūros specialisto konsultacijai galima nuotoliniu būdu www.esveikata.lt ir Varėnos PSPC registratūroje tel. Nr. (8 310) 516 08, šeimos gydytojų ir kitų specialistų kontaktai skelbiami www.varenospspc.lt internetinėje svetainėje.