Naujiena

Maitinimas Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje
07 balandžio 2021
Maitinimas Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje

Atnaujinus ir modernizavus Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės virtuvės patalpas slaugos šių metų pradžioje buvo atnaujintas ir meniu pacientams. Ligoninėje gulintys pacientai maitinami pagal specialiai jiems pritaikytas dietas atsižvelgiant į jiems diagnozuotus susirgimus. Naujas meniu sudarytas vadovaujantis Pacientų maitinimo organizavimo asmens sveikatos priežiūros įstaigose tvarkos aprašu, patvirtintu LR SAM 2019-08-20 įsakymu Nr. V-1000. Siekiant užtikrinti pilnavertį pacientų maisto racioną skiriama didesnė nei buvo pinigų suma tenkanti vieno paciento maitinimui per dieną.

Atsižvelgiant į pacientų poreikius ir pageidavimus bei gydytojų rekomendacijas pakeistas valgymų laikas: pusryčiai 8:30; priešpiečiai 11:30; pietūs 13:30; pavakariai 16:30; vakarienė 18:00; pacientams sergantiems cukriniu diabetu naktipiečiai 21:00.

Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės pacientai jau spėjo įvertinti pokyčius. Jie patenkinti maisto kokybe ir įvairove. Virtuvės darbuotojoms džiugu sulaukti pacientų padėkos ir pagyrimų.