Naujiena

Pokyčiai VšĮ Varėnos PSPC Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje
27 vasario 2023
Pokyčiai VšĮ Varėnos PSPC Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje

Nuo 2018 m. VšĮ Varėnos PSPC Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje finansiškai prisidedant Varėnos rajono savivaldybei įgyvendintas APVA projektas „Šilumos siurblio oras-vanduo įrengimas Varėnos PSPC Merkinės filiale“ ir „Pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas Varėnos rajono savivaldybėje“. Padidintas lovų skaičius, atnaujinta medicininė įranga. fizinę negalia turintiems pacientams atnaujintas pandusas, kiemelis, įrengtos automatinės durys.

 

Užtikrinant infekcijų kontrolę VšĮ Varėnos PSPC lėšomis buvo pilnai atskirta Merkinės ambulatorija nuo slaugos skyriaus. Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės patalpose įrengtas naujas procedūrų kabinetas. Taip pat renovuota virtuvė ir maisto sandėlis, atnaujintos komunikacijos. Nupirkta nauja įranga. Pradėjo veikti atnaujinta valgykla, jaukios poilsio zonos.

 

Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir atitiktį naujiems reikalavimas 2022 m. padidintas personalo skaičius Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje. Buvo įdarbinti 2 medicinos gydytojos, 7 bendrosios praktikos slaugytojos, 5 slaugytojos padėjėjos.

 

Čia pacientai gauna ne tik palaikomąjį gydymą, bet ir nuoširdų dėmesį, rūpestį, galimybę bendrauti, pagerėjus sveikatai, užsiimti darbine – kūrybine veikla, stiprinti socialinius įgūdžius. Pacientams organizuojami kultūriniai renginiai.