Naujiena

VšĮ Varėnos PSPC informuoja
19 rugpjūčio 2021
VšĮ Varėnos PSPC informuoja

Šiuo įtemptu pandemijos ir visiems neramiu laikotarpiu VšĮ Varėnos PSPC registratūra kasdien sulaukia virš 400 skambučių dėl įvairių gyventojams kylančių klausimų – tokių kaip: galimybių paso išdavimo; testavimo dėl COVID-19 ligos galimybių pasui gauti; skiepų sertifikato išdavimo ir kitų nesusijusių su pacientų registracija pas šeimos gydytojus ir vakcinacija nuo COVID-19 ligos klausimų. Prieš pat pandemijos paskelbimą, VšĮ Varėnos PSPC lėšomis rekonstruota registratūra: praplėstos ambulatorinių kortelių saugojimo patalpos, atnaujintos ir įrengtos papildomos registratorių darbo vietos, atnaujinta kompiuterinė technika ir įdiegta išmanioji telefonija, kurios pagalba vietoje vienos telefono linijos dabar vienu metu aptarnaujami 4 telefonu į registratūrą besikreipiantys gyventojai. Registratūroje dirba 2 registratorės kurjerės, 4 medicinos registratorės ir 2 bendrosios praktikos slaugytojos. Tačiau, kaip minėta, registratūros telefono linijos užimamos dėl klausimų, kurie nėra susiję su pacientų registravimu pas gydytojus ar/ir vakcinavimu nuo COVID-19 ligos, taip pat registratūros darbuotojai konsultuoja pacientus atvykusius į registratūrą, todėl įstaigos administracija sulaukia gyventojų nusiskundimų, dėl sudėtingo prisiskambinimo į VšĮ Varėnos PSPC registratūrą. VšĮ Varėnos PSPC darbuotojai apgailestauja dėl apkrautų registratūros telefonų linijų, registratorės deda visas pastangas, kad būtų aptarnauti visi į registratūrą besikreipiantys gyventojai ir antroje dienos pusėje, sumažėjus skambučių srautams, pagal galimybes perskambina gyventojams, kurių skambučiai buvo praleisti piko metu.

                      VšĮ Varėnos PSPC informuoja gyventojus, kad: galimybių pasas išduodamas elektroniniu būdu https://gpasas.lt/ ar https://gp.esveikata.lt/ arba VĮ „Registrų centras“ padaliniuose; Varėnos rajono savivaldybės mobiliajame punkte testai (mokami) galimybių pasui gauti nėra atliekami, kitais, testavimo COVID-19 ligai nustatyti, atvejais gyventojai registruojami elektroniniu būdu https://koronastop.lrv.lt/ arba telefonu Nr. 1808;

                      Primename, kad gyventojai užsiregistruoti VšĮ Varėnos PSPC gydytojų konsultacijoms tai pat gali ir elektroniniu būdu https://ipr.esveikata.lt/, o vakcinacijai nuo COVID-19 ligos yra registruojama elektroniniu būdu https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine ar https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina.

                      VšĮ Varėnos PSPC administracija dėkoja gyventojams už pastabas, savalaikį informavimą pastebėjus trūkumų įstaigos veikloje ir tikisi tolimesnio bendradarbiavimo bei abipusio supratimo šiuo iššukių kupinu laikotarpiu.